Vítáme Vás v kurzech na školní rok 2019/2020!

Po krátkém letním leháru a příměstkém táboře, který jsme si moc užili, už zas zasedáme ke stolu a plánujeme činnost na další školní rok! Budeme rádi, když se znovu setkáme se všemi známými tvářemi, ale také pokud nás začnou v našem centru navštěvovat tváře nové.:)

 

Letošní novinkou, kterou jsme si pro Vás připravili, je Outdoor English club http://letsflow.cz/outdoor-english-club/, na kterém Vaše děti čeká spousta zábavy a objevování s angličtinou venku! Průvodci jim budou naši lektoři Kamča a Dan, kteří se už- vybavení do každého počasí- těší na společné zážitky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dále je možné přihlašovat děti na doučování

ANGLIČTINY

NĚMČINY

ČESKÉHO JAZYKA

MATEMATIKY

a nebo také nově nabízíme celkovou PŘÍPRAVU DO ŠKOLY PRO 1. STUPEŇ ZŠ, ve které pomůžeme dětem s jejich úkoly, přípravou do hodin a na testy a také zábavnou formou zamakáme na oblastech, které dětem dělají potíže, ve kterých se nestihly v hodinách zorientovat a pomůžeme dovysvětlit látku, která jim není úplně jasná.

 

 

 

 

 

 

 

 

V našem centru se věnujeme také dětem, kterým vyučování ve škole nedělá žádné potíže a naopak by rády posunuly svou angličtinu/němčinu na vyšší level nebo se začaly věnovat dalšímu světovému jazyku.

Těmto dětem můžeme také nabídnout individuální lekce, ve kterých se jim budeme maximálně věnovat, tak aby mohly rozvíjet své jazykové znalosti a dovednosti a přitom jsme si užili společně strávený čas!

Na letošní rok se k nám můžete hlásit na lekce

ANGLIČTINY

NĚMČINY

ŠPANĚLŠTINY

RUŠTINY

Naši lektoři ANGLIČTINY Vám také mohou pomoci s přípravou k MATURITĚ, mezinárodním zkouškám úrovně KEP, PET, FCE, CAE a dětským zkouškám YLE.

Nehledáte výuku jazyků pro dítě, ale pro sebe? I tak jste u nás správně! Stejně jako dětem i dospělým nabízíme individuální výuku výše zmíněných jazyků- ozvěte se nám a vymyslíme společně termín, který Vám bude vyhovovat! V hodinách klademe důraz především na individuální přístup dle jazykových schopností studenta a na praktické využití jazyka – schopnost dorozumět se v běžných situacích a porozumět mluvené (i psané) řeči. Vše ale především  záleží na tom, co právě Vy aktuálně potřebujete a chcete procvičit nebo naučit.

 

Začínáme v pondělí 16. září!

 

…přihlašovat se je však možné kdykoli v průběhu roku, jen už Vám pak už z důvodu omezené kapacity našeho centra a časových možností lektorů nemusíme být schopní zajistit výuku v čase, který by Vám nejvíce vyhovoval, přestože se Vám vždy snažíme vyjít maximálně vstříc!:)

Kontakty

Publikováno v Nezařazené,Novinky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *