Zvýhodněná nabídka online kurzů AJ a školní přípravy!

Využijte této klidnější doby k procvičení a zlepšení svých jazykových dovedností! Nabízíme speciální balíček online lekcí angličtiny zcela přizpůsobené Vaším potřebám a požadavkům – ať už potřebujete uvolněné hodiny konverzace a rozmluvit se, obohatit si svou slovní zásobu v určitých oblastech, ujasnit si některé gramatické jevy nebo pomoc s přípravou k jazykovým či jiným zkouškám, naši zkušení lektoři jsou tu pro Vás.

Kromě angličtiny u nás můžete aktuálně využít také nabídky pro žáky Základních škol- online doučování a pomoc se školní přípravou. Sedneme si společně s dětmi online nad úkoly, které jim přicházejí ze školy a pomůžeme jim s jejich řešením a objasníme probíranou látku z angličtiny, němčiny, češtiny či matematiky.

Spojte se s námi přes Google Hangouts, Whatsapp, Facebook Messenger či Microsoft Teams a domluvte se s konkrétním lektorem na čase a frekvenci lekcí, která Vám bude vyhovovat.

Ve spolupráci s portálem Slevadne.cz jsme pro Vás zpřístupnili zvýhodněnou nabídku dvou balíčků:

Online konverzace a doučování anglického jazyka
 
Online doučování a pomoc se školní přípravou pro žáky ZŠ

vždy se jedná o balíček

5 lekcí/1x týdně za 895Kč

Kompletní nabídku včetně možnosti objednání naleznete po omezenou dobu na slevovém portálu Slevadne.cz:
https://www.slevadne.cz/sleva_117350_online-doucovani-deti-zakladnich-skol-z-pohodli-domova-nebo-kurz-anglictiny-pro-studenty-i-dospele-pod-vedenim-zkuseneho-lektora
Publikováno v Nezařazené.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *